Rapportoverblik
Regnskabsår2023
Periode1/1 - 31/12
Offentliggjort27. maj 2024
ValutaDKK
Nøgletal
OmsætningIkke angivet
Resultat102.362 kr.
EBITDA104.745 kr.
AnsatteIkke angivet

Resultatopgørelse

Alle poster inklusiv valideringsstatus.

Bruttoresultat
Bruttofortjeneste
314.745 kr.
Kapacitetsomkostninger
Personaleomkostninger
210.000 kr.
Andre driftsomkostninger
0 kr.
EBITDA
104.745 kr.
Af- og nedskrivninger
Afskrivninger og amortiseringer
0 kr.
EBIT
104.745 kr.
Finansielle poster og skat
Finansielle indtægter
56 kr.
Finansielle omkostninger
364 kr.
Resultat før skat
104.437 kr.
Skat
2.075 kr.
Årets resultat
102.362 kr.

Balance

Aktiver, forpligtelser og egenkapital for perioden.

Anlægsaktiver
Immaterielle anlægsaktiver0 kr.
Materielle anlægsaktiver0 kr.
Finansielle anlægsaktiver0 kr.
Anlægsaktiver i alt0 kr.
Omsætningsaktiver
Varebeholdninger0 kr.
Tilgodehavender i alt158.002 kr.
Værdipapirer0 kr.
Likvide beholdninger207.683 kr.
Omsætningsaktiver i alt365.685 kr.
Aktiver
Aktiver i alt365.685 kr.
Egenkapital
Selskabskapital50.000 kr.
Overført resultat104.437 kr.
Reserver111.506 kr.
Udbytte0 kr.
Egenkapital i alt265.943 kr.
Hensættelser
Udskudte skatteforpligtelser0 kr.
Andre hensættelser0 kr.
Hensættelser i alt0 kr.
Langfristede forpligtelser
Langfristede lån og leasing0 kr.
Anden langfristet gæld0 kr.
Langfristede forpligtelser i alt0 kr.
Kortfristede forpligtelser
Kortfristede lån0 kr.
Leverandørgæld28 kr.
Anden kortfristet gæld99.714 kr.
Skyldig selskabsskat0 kr.
Kortfristede forpligtelser i alt99.742 kr.
Forpligtelser
Forpligtelser i alt99.742 kr.
Passiver
Passiver i alt365.685 kr.
  • Balancekonsistens