AA

AssetPredictor ApS

AktivApSCVR 34224986
Virksomhedsprofil
StatusAktiv
StatuskodeNormal
BrancheComputerkonsulentbistand og forvaltning af computerfaciliteter
Branchekode62.20
Antal medarbejdere0
Stiftet1. feb. 2012
VirksomhedsformApS
Tidligere navne
  • SLADREHANKEN ApS
    1. feb. 2012 – 19. maj 2020
Information
TypeVirksomhed · ApS
NavnAssetPredictor ApS
CVR34224986
AdresseTorslundevej 115B
Postnummer/By2635 Ishøj
WebsiteIkke oplyst
Sociale medierIkke oplyst

Kortvisning

Registreret position fra virksomhedsadressen.

Koordinater: 55.62584, 12.25142
Åbn i Google Maps
Regnskaber

Seneste rapporter med overblik over bruttofortjeneste og resultat.

PeriodeÅrets resultatRapport
Årsrapport 2025
Offentliggjort 29. jun. 2026
-9.792 kr.Åbn rapport
Årsrapport 2024
Offentliggjort 23. jun. 2025
-12.355 kr.Åbn rapport
Årsrapport 2023
Offentliggjort 24. jun. 2024
192 kr.Åbn rapport
Årsrapport 2022
Offentliggjort 22. jun. 2023
-14.553 kr.Åbn rapport
Årsrapport 2021
Offentliggjort 21. jun. 2022
-20.819 kr.Åbn rapport

Udvikling over tid

Mini Map
Ejerskab
NavnRolleEjerskab
SALDONSOFT HOLDING ApSEjer100%
Direktion
NavnRolleEjerskab
Kenn NielsenDirektør
Bestyrelse
Ingen bestyrelsesroller er registreret for denne virksomhed.
Revision
Ingen revisionsroller er registreret for denne virksomhed.